Canina lotio k čištění uší 100ml

Více pohledů

Canina lotio k čištění uší 100ml
237,00 Kč
ID produktu: 35011

Dostupnost: Skladem


Lotio k čištění zevního zvukovodu (Ohren Balsam)


k rychlému a bezpečnému čištění zevního zvukovodu a péči o něj
nezbytný zejména pro dlouhosrstá plemena psů a plemena se zavěšeným ušním boltcem
má příjemnou vůni
snadno se aplikuje

 
Složení:
Isopropylalkohol (2-propanol), tinktura z arniky, glycerin
 
Doporučená aplikace:
Nakapejte několik kapek do zevního zvukovodu, zhruba po 1 minutu masírujte jemně boltec u základny směrem zdola nahoru. Pes vyklepe balzám spolu s rozpuštěným ušním mazem a nečistotami. Ty se odstraní bavlněným tamponem navlhčeným lotiem.
Při pravidelném používání (asi 2krát týdně nebo podle potřeby častěji) efektivně zabraňuje usazování nečistot v zevních zvukovodech a předcházejí tak zánětu jejich výstelky.

Zakoupením tohoto produktu získáte 4 bodů, které můžete využit jako slevu pro další nákup. Přihlásit se ke slevám.

NEBO
Popis

Detaily

Lotio k čištění zevního zvukovodu (Ohren Balsam) k rychlému a bezpečnému čištění zevního zvukovodu a péči o něj nezbytný zejména pro dlouhosrstá plemena psů a plemena se zavěšeným ušním boltcem má příjemnou vůni snadno se aplikuje   Složení: Isopropylalkohol (2-propanol), tinktura z arniky, glycerin   Doporučená aplikace: Nakapejte několik kapek do zevního zvukovodu, zhruba po 1 minutu masírujte jemně boltec u základny směrem zdola nahoru. Pes vyklepe balzám spolu s rozpuštěným ušním mazem a nečistotami. Ty se odstraní bavlněným tamponem navlhčeným lotiem. Při pravidelném používání (asi 2krát týdně nebo podle potřeby častěji) efektivně zabraňuje usazování nečistot v zevních zvukovodech a předcházejí tak zánětu jejich výstelky.
Další informace