Obleček Hurtta Downpour 35M černá

Více pohledů

Obleček Hurtta Downpour 35M černá
2 150,00 Kč
ID produktu: 38291

Dostupnost: Skladem

 Downpour suit
Tento obleček je nepromokavý a odolný proti nečistotám, chrání Vašeho psa při změně počasí tím nejlepším způsobem. Obleček má vysoký límec, vyrobený z voděodolného materiálu, uvnitř ještě se speciální „antidešťovou“ úpravou, která zabraňuje vniknutí vody do oblečku kolem krku psa. Produkt je vyroben z odolného a pohodlného flexibilního outdoorového materiálu, který při pohybu psa nešustí. Všechny švy jsou lepeny voděodolně.
Obleček je dostupný ve čtyřech velikostech (XS, S, M, L) pro různé velikosti psů. Další úpravy umožňuje nastavitelná délka nohavic. Systém utahování kolem pasu a zad umožní nastavit obleček, aby zůstal na svém místě i při nejaktivnějším pohybu při hře. Velké reflexní prvky na límci a zadních nohách zvyšují viditelnost ve tmě. 
 

Svrchní materiál 100% PES 100D
Voděodolný a prodyšný materiál: Voděodolnost 5000mm, prodyšnost 5000g/m2/24h
Nastavitelná délka nohou (u velikostí M a L)
Ochranný vnitřní límec, vyrobený z voděodolného materiálu, se speciální membránou proti vniknutí vody do oblečku
Nastavitelný v oblasti pasu, zad i krku
Všechny švy jsou lepeny voděodolně
Nohavice mohou být zapnuty na druky
Otvor pro postroj na zádech oblečku
Reflexní jezdec zipu
3M reflexní prvky
Reflexní značení na límci a zadních nohách je viditelné ze všech směrů
Outdoorový materiál má osvědčení o bezpečnosti a nepřítomnosti škodlivých látek v souladu s Öko-Tex standard 100.


 
Zakoupením tohoto produktu získáte 43 bodů, které můžete využit jako slevu pro další nákup. Přihlásit se ke slevám.

NEBO
Popis

Detaily

 Downpour suit Tento obleček je nepromokavý a odolný proti nečistotám, chrání Vašeho psa při změně počasí tím nejlepším způsobem. Obleček má vysoký límec, vyrobený z voděodolného materiálu, uvnitř ještě se speciální „antidešťovou“ úpravou, která zabraňuje vniknutí vody do oblečku kolem krku psa. Produkt je vyroben z odolného a pohodlného flexibilního outdoorového materiálu, který při pohybu psa nešustí. Všechny švy jsou lepeny voděodolně. Obleček je dostupný ve čtyřech velikostech (XS, S, M, L) pro různé velikosti psů. Další úpravy umožňuje nastavitelná délka nohavic. Systém utahování kolem pasu a zad umožní nastavit obleček, aby zůstal na svém místě i při nejaktivnějším pohybu při hře. Velké reflexní prvky na límci a zadních nohách zvyšují viditelnost ve tmě.    Svrchní materiál 100% PES 100D Voděodolný a prodyšný materiál: Voděodolnost 5000mm, prodyšnost 5000g/m2/24h Nastavitelná délka nohou (u velikostí M a L) Ochranný vnitřní límec, vyrobený z voděodolného materiálu, se speciální membránou proti vniknutí vody do oblečku Nastavitelný v oblasti pasu, zad i krku Všechny švy jsou lepeny voděodolně Nohavice mohou být zapnuty na druky Otvor pro postroj na zádech oblečku Reflexní jezdec zipu 3M reflexní prvky Reflexní značení na límci a zadních nohách je viditelné ze všech směrů Outdoorový materiál má osvědčení o bezpečnosti a nepřítomnosti škodlivých látek v souladu s Öko-Tex standard 100.  
Další informace